Büromuz Hakkında

Önen & Kalaç Hukuk bürosu Av.Dr.Selim Önen ve Av.Umur Kalaç tarafından 1982 yılında kurulmuş olup 40 yılı aşkın bir süredir hukuki danışmanlık ve dava alanlarında başta Alman ve İtalyan müvekkiller olmak üzere , ağırlıklı olarak küçük ve orta ölçekli kuruluşlarla beraber bir çok yabancı ve yerli müvekkile Türkiye’de yatırım yapma ve faaliyet gösterme konularında Almanca, İtalyanca ve İngilizce dillerinde hizmet vermektedir.

Ekibimizin gerek deneyimli kurucu ortakları gerekse dinamik genç üyeleri ile birebir temasta bulunma imkanına sahip olan müvekkillerimiz ihtiyaçlarına özel çözümler bulabilmektedirler.

Gerek Alman ve İtalyan müvekkillerin Türkiye’deki gerekse Türk müvekkillerin bu ülkelerdeki ihtilaflarının takibini başarı ile sürdüren büromuz uzun yıllardır Almanya’nın ve İtalya’nın önemli hukuk büroları ile başarılı ortak çalışmalar yürütmektedir.

Ayrıca vergi danışmanları,yeminli mali müşavirler ve muhasebe büroları ile de iş birliği içinde çalışmakta olan büromuz , bu özelliği ile müvekkillerimize hukuki çözümlerin yanı sıra diğer konularda da hizmet sunmakta, müvekkillerimizin tek elden hizmet alabilmesine katkı sağlamaktadır.

Av. Dr. Selim Önen
TwitterFacebookVimeo
Av. Dr. Selim Önen

selimonen@onenkalac.av.tr

Umur Kalaç
TwitterFacebookVimeo
Av. Umur Kalaç

umur@onenkalac.av.tr

TwitterFacebookVimeo
Av. Elmas Sekmen Traina

info@onenkalac.av.tr